כניסה
בעל מקצוע?
הצטרף למעגל המקצוענים לחץ כאן
תגיות פופולריות

קירות עם אפקטים

קיר במראה מתכתי
שחר שילוח

אם בא לכם להוסיף עניין, טקסטורה וברק, חברות הצבעים מציעות מוצרים עם “אפקטים” שעושים את הקיר להרבה יותר ממשהו שתולים עליו תמונה

לא חייבים להסתפק בקיר חלק סטנדרטי. חברות הצבעים מציעות מוצרים שהופכים כל קיר לאמירה עיצובית. רוב המוצרים האלה דורשים קצת יוצר עבודה מהרגיל בשל הצורך לצבוע בשכבות או להשתמש בטכניקות יישום ספציפיות. הם גם יקרים יותר. על כל פנים, כאשר מדובר בקיר מנצנץ, זהוב או קטיפתי, בדרך כלל מדובר בשטח קטן, כי רובנו לא רוצים שהבית ייראה כמו ביתן בדיסנילנד. הנה כמה דוגמאות:

כדי לקבל מראה מטאלי, תוכלו להשתמש ב“פלנטה” של חברת ניר לט , צבע לקירות פנים שמראהו משתנה בהתאם לזווית הראייה והתאורה.
לחברת טמבור יש את “מטאל פנטזי” וגם צבע זהב שמתאים ליישום על עץ, מתכת וקירות פנים, למי שמחפש מראה נועז במיוחד.

קיר במראה מתכתי (מטאליר של נירלט)
קיר במראה מתכתי (של נירלט)

למראה זכוכית חברת ניר לט מציעה את “ניר ארט”, גלייז פולימרי על בסיס מים המיועד לדקורציה שמראהו משתנה בהתאם לשיטת היישום. אפשר להשיג אותו במראה אטום ומבריק, שקוף ומט. אפשר לצבוע איתו לא רק קירות, אלא גם משטחי עץ, פלסטיק ועוד.

מראה ווש מעונן ומעודן עד קטיפתי ניתן להשיג באמצעות “ווש עננים” של ניר לט שמיושם על קיר הצבוע כבר בצבע אקרילי. האפקט המתבקש תלוי בגוון קיר הרקע. גווני רקע וצבע עליון דומים יקנו מראה קטיפתי.
המוצר המקביל של טמבור הוא “סופר ווש” ואילו יעקובי מציע את “קולור ווש” הנמכר כערכה של צבע בסיס וצבע עליון. אם אתם מחפשים מראה קטיפתי מובהק, בדקו את” סוויד” של טמבור, צבע אקרילי על בסיס מים במראה זמש שמיושם גם הוא על צבע אקרילי.

ניר ארט – צבע דקורטיבי לקירות
הניר-ארט מאפשר לכל אחד ליצור בצבע ללא ניסיון מוקדם. נירלט.

מראה מנצנץ אפשר להשיג בעזרת “קסיופאה” של ניר לט, צבע אקרילי משולב בפתיתי זכוכית. בסדרת פנטזיה של טמבור תוכלו למצוא את “פנטזיה שברי זכוכית” ו“פנטזיה נצנצים” למראה כסוף ומנצנץ.

מראה הסטוקו האופנתי לאחרונה ניתן להשגה בקלות יחסית בעזרת טיח “ונציאנו” של ניר לט. לטמבור יש מוצר שנקרא פשוט “סטוקו”, ציפוי אקרילי בגימור שיש. גם “ענתיק”, אומרים בטמבור יוצר מראה עתיק וטקסטורה אותנטית.

ניר ארט – צבע דקורטיבי לקירות
ניר ארט – צבע דקורטיבי לקירות, לציור אמנותי, ציור על גבי קירות וישומים מיוחדים. נירלט.

גימיק נוסף שמתאים לחדרי ילדים הוא צבע המגנט של טמבור. אפשר להשאיר את הצבע בעל הגוון האפור-שחור חשוף, או לצבוע מעליו שכבה נוספת, מה שלא יפריע לו לתפקד כמעין משטח מתכתי שאפשר להצמיד אליו מגנטים, ממש כמו על המקרר.

כל הזכויות שמורות | A|N|D © 2010

Powered & Designed by comrax