כניסה
בעל מקצוע?
הצטרף למעגל המקצוענים לחץ כאן
תגיות פופולריות

כתבות עיצוב פנים

07-11-2011
מי מאיתנו לא אימץ בשלב כלשהו בחיים את אחת מתורות המזרח הרחוק? הרי לא בכדי אנשים שחיים בארצות אלה מאריכים ימים, נחשבים חכמים במיוחד, רגועים, רזים ובריאים. אנחנו כישראלים מנסים לעשות הרבה כדי להגיע לסגנון חיים מסוג זה. גם בעיצוב. לכן, גינה יפנית יכולה לקרב אותנו לסגנון המזרח הרחוק, שפתאום נראה קצת יותר קרוב.
07-11-2011
גופי תאורה ומשחקי תאורה משפיעים מאד על עיצוב החללים בבית בימינו. לימודי עיצוב פנים ועיצוב גופי תאורה בפרט, מושתתים על טכניקות של אור וצל, אשר לוקחות חלק ניכר באומנות ובעולם העיצוב.
04-10-2011
קצת על תורת הזן, השפעתה בעיצוב המערבי, השתלבותה בעיצוב הבית ואפילו בעיצוב הגינה.
04-10-2011
היום אנו מתוודעים ליותר ויותר אנשים רגילים, שאינם יזמים או בעלי הון, אשר גרים בפינת חמד ומחליטים למקם לידם ביתם צימר מפנק ומזמין.
31-08-2011
דירות קטנות שלא עברו שיפוץ, דירות שדורשות תיקונים רבים, או דירות קטנות שנראות לעיתים כמו חלקים ממשהו שהיה פעם דירת שלושה חדרים. כשאתה שוכר דירה, אתה תמיד מתלבט אם וכמה להשקיע בה, כי הדירה לא שלך וגם לא תהיה לעולם.
31-08-2011
פעם ויטרינות נחשבו לרהיט עתיק השייך לסבתות קפדניות, או במקרה הטוב יותר, ארון לאכסון אלכוהול. מאז שהויטרינות התגלו מחדש, לרוב בשוקי הפשפשים, הוויטרינה הפכה רהיט אשר מוסיף חן ועיצוב לכל דבר.
31-08-2011
אז הילד חזר אחרי מספר חודשים מהמזרח או מדרום אמריקה והוא נמצא בשלב שבין עזיבת הבית לדירה משלו לבין האופוריה בה הוא נמצא מהטיול הקסום. אתם כהורים, מעוניינים לתת לו הרגשה שהוא חזר לבית בו קיים חדר משלו, עם פרטיות וחמימות, שמיועדת להנעים את זמנו עד שישכור דירה משלו ויתחבר שוב אל ארצנו הקטנטונת.
21-07-2011
מהו בעצם הפנג שוואי, מה משמעות כל צבע ? ואיך נשתמש בתורה זאת על מנת להפוך את חיינו לנוחים ונעימים יותר?
21-07-2011
מזגן ביתי – כולנו סובלים מהחום הכבד שפוקד אותנו, לכן כבר לא צריך להסביר מדוע אנו זקוקים למזגן. הכנו לכם סקירה כללית על מיזוג אוויר, מידע ואפילו כמה עצות טובות שיעזרו לנו להעביר את הקיץ בנעימות.
29-05-2011
ככל שהדבר נוגע לעיצוב מסעדות, ניתן למצוא מספר גישות מרכזיות. משותפת לכולן ההבנה כי האוכל שמוגש לאורחים מהווה אלמנט מרכזי בהרגשה הכללית, אבל הוא בהחלט לא היחידי. בכל הקשור לחוויית האירוח, תופס עיצוב המסעדה מקום חיוני. כיום, בעלי המסעדות משקיעים מאמצים רבים כדי שמראה המסעדה יהיה אסתטי ועדכני מחד, אך פונקציונאלי לא פחות מאידך.
29-05-2011
מלאכת עיצוב חדרי תינוקות היא אחת המשימות המאתגרות והמהנות שיש להורים הטריים להתכונן אליהם בבואם להכין את הקרקע לצאצא החדש. מגמות העיצוב והטרנדים לא פוסחות גם על חדרי התינוקות ובכל שנה חברות העיצוב משנות את דגמי הריהוט והאביזרים בהתאם לז'אנרים ולחידושים הבינלאומיים. לכל אלו משותף דגש על סביבה חמה ועוטפת בצבעים רכים, אשר השתרשו עמוק בתוך התפיסה הקלאסית בעיצוב חדרי תינוקות.
29-05-2011
חדר שינה, שעיצובו מתאים הן להורים והן לילדים, יביא להפחתה משמעותית בכמות המריבות הקשורה בארגון החדר, בצבע הקירות ואף ישפר את הרגלי הלמידה של המתבגרים
כל הזכויות שמורות | A|N|D © 2010

Powered & Designed by comrax