כניסה
בעל מקצוע?
הצטרף למעגל המקצוענים לחץ כאן
תגיות פופולריות

בניה ירוקה

כתבות

21-07-2011
נוכח ההתחממות הגלובלית בה כל קיץ הופך לחם יותר מהקיץ שלפניו, קיימת מגמה של חשיבה מוקדמת ותכנון הבית בצורה היעילה ביותר והחסכונית לקירור. בבניית בתים חכמים וגם בבתים רגילים, שמים דגש רב על בידוד טוב, אשר מגן ברובו מחום ממני רטיבויות וגם מרעש . לכן, בודדנו לכם את המידע החשוב על יסודות האיטום בבנייה.
21-06-2011
עיצוב גינה מלבלבת ויפה ללא הוצאות גדולות , באמצעות רעיונות מקוריים, מחזור רהיטים ומעט סבלנות כולנו רוצים גינה מטופחת ומזמינה בחצר ביתנו, בה נטפל בימים נעימים, נארח בה חברים ואפילו נהנה מסיאסטה אקראית בין ערביים. אולם איך מעצבים פינת חמד נוחה ופורחת ללא הפרחתם של מזומנים רבים מכיסנו? ישנן כמה דרכים לעיצוב חסכוני של הגינה - לקרוא ולשתול.
21-06-2011
בחודשי הקיץ החמים אנו מחפשים מקום להימלט אליו, ובו זמנית להתרווח בו וליהנות מן החוץ. לכן פרגולה היא מקום מפלט נאה, המצל, מגן מהשמש ומשרה אווירה כפרית ונעימה.
21-06-2011
רהיטי הגן הפכו בשנים האחרונות לחלק אינטגראלי מהעיצוב הכללי של הבית. גם אם אין ברשותכם גינה גדולה, שהרי רהיטי הגן המעוצבים מככבים היום בכל מרפסת וגג. מגמות העיצוב החדשות גרמו לנו לזנוח את כסאות הפלסטיק הפשוטים ולעבור אל מערכת רהיטי גינה מפנקת, נוחה, איכותית וכזו שתישמר לאורך זמן רב.
14-03-2011
תהליכי הבירוקרטיה לעתים מובילים להתנגשות אינטרסים בין בעל המבנה המיועד, אשר מטרתו לסיים עם התהליך במהרה לטובת מגורים או השכרת המקום, לעומת האינטרסים של הרשויות שמעוניינות לבצע את הדברים על פי חוק לאחר מתן ההיתרים המתאימים.
13-02-2011
ברזל הוא היסוד המתכתי הנפוץ ביותר בכדור הארץ. על שמו קרוי עידן שלם בהיסטוריה האנושית - תקופת הברזל, שהחלה לפני כשלושת אלפים שנה, שעה שהאדם גילה את הברזל ואת תכונתו העיקרית: קשיות המאפשרת יצירת כלי נשק קטלניים.
09-01-2011
על מנת לתכנן גינה ירוקה ופורחת מצד אחד, אך חסכונית מצד שני חשוב להיעזר באנשי מקצוע. כיום יותר מתמיד, יש חשיבות לעיצוב מתחשב ובחירת צמחייה מתאימה אשר תמנע את הצורך בהשקיה מוגזמת.
16-09-2010
את סוכות אפשר לחגוג בביאנלה בבת ים או בפסטיבל לונדון לעיצוב, ובין לבין, אם אתם בעניין, להירשם לתחרות אות העיצוב הישראלית. בואו, יש עוד
16-09-2010
אתם עומדים בפני קנייה או שיפוץ של בית, ולא יודעים עם מי לדבר קודם: האדריכל, הקבלן או מעצב הפנים? מתלבטים בין רצפת קרמיקה לפרקט? הפורומים המקצועיים של and.co.il נועדו בדיוק עבורכם והם המקום לשאול, לחקור ולשתף.
06-07-2010
מוזיאון העיצוב בחולון מביא לנו כבוד, מקלחת חסכונית קורמת עור, גידים ובעיקר ורידים וגם הילדים נהנים ממנה ירוקה. חדשות יצירתיות מעולם העיצוב
כל הזכויות שמורות | A|N|D © 2010

Powered & Designed by comrax