כניסה
בעל מקצוע?
הצטרף למעגל המקצוענים לחץ כאן
תגיות פופולריות

גנים ונוף

כתבות

07-11-2011
מי מאיתנו לא אימץ בשלב כלשהו בחיים את אחת מתורות המזרח הרחוק? הרי לא בכדי אנשים שחיים בארצות אלה מאריכים ימים, נחשבים חכמים במיוחד, רגועים, רזים ובריאים. אנחנו כישראלים מנסים לעשות הרבה כדי להגיע לסגנון חיים מסוג זה. גם בעיצוב. לכן, גינה יפנית יכולה לקרב אותנו לסגנון המזרח הרחוק, שפתאום נראה קצת יותר קרוב.
04-10-2011
קצת על תורת הזן, השפעתה בעיצוב המערבי, השתלבותה בעיצוב הבית ואפילו בעיצוב הגינה.
04-10-2011
מלבד היות העיר מוקד תיירות מושך, אם נסייר ברחובותיה וסמטאותיה, נגלה עולם ומלואו של מבנים ובתים עתיקים ומעוצבים, אשר לא נופלים משדרה מרכזית באיטליה או פאריז.
21-06-2011
עיצוב גינה מלבלבת ויפה ללא הוצאות גדולות , באמצעות רעיונות מקוריים, מחזור רהיטים ומעט סבלנות כולנו רוצים גינה מטופחת ומזמינה בחצר ביתנו, בה נטפל בימים נעימים, נארח בה חברים ואפילו נהנה מסיאסטה אקראית בין ערביים. אולם איך מעצבים פינת חמד נוחה ופורחת ללא הפרחתם של מזומנים רבים מכיסנו? ישנן כמה דרכים לעיצוב חסכוני של הגינה - לקרוא ולשתול.
21-06-2011
בחודשי הקיץ החמים אנו מחפשים מקום להימלט אליו, ובו זמנית להתרווח בו וליהנות מן החוץ. לכן פרגולה היא מקום מפלט נאה, המצל, מגן מהשמש ומשרה אווירה כפרית ונעימה.
21-06-2011
רהיטי הגן הפכו בשנים האחרונות לחלק אינטגראלי מהעיצוב הכללי של הבית. גם אם אין ברשותכם גינה גדולה, שהרי רהיטי הגן המעוצבים מככבים היום בכל מרפסת וגג. מגמות העיצוב החדשות גרמו לנו לזנוח את כסאות הפלסטיק הפשוטים ולעבור אל מערכת רהיטי גינה מפנקת, נוחה, איכותית וכזו שתישמר לאורך זמן רב.
19-06-2011
כאן תמצאו מגוון טיפים ועצות להפיכת אחד ממוקדי החוץ של ביתכם לפיסת גן עדן פרטית משלכם.
19-06-2011
אחד היתרונות בג'קוזי הוא היותו מוצר רב עונתי אשר מצנן ומרגיע את גופינו בקיץ ומחמם ומזרים את הדם בחורף, נוסף על יתרונותיו הבריאותיים.
22-03-2011
הטכנולוגיה המתפתחת הובילה אותנו לאימוץ אביזרים חדשניים שקשה להבין כיצד הסתדרנו בלעדיהם.
14-03-2011
תהליכי הבירוקרטיה לעתים מובילים להתנגשות אינטרסים בין בעל המבנה המיועד, אשר מטרתו לסיים עם התהליך במהרה לטובת מגורים או השכרת המקום, לעומת האינטרסים של הרשויות שמעוניינות לבצע את הדברים על פי חוק לאחר מתן ההיתרים המתאימים.
כל הזכויות שמורות | A|N|D © 2010

Powered & Designed by comrax