כניסה
בעל מקצוע?
הצטרף למעגל המקצוענים לחץ כאן
תגיות פופולריות

צבעים וצביעה

כתבות

04-10-2011
קצת על תורת הזן, השפעתה בעיצוב המערבי, השתלבותה בעיצוב הבית ואפילו בעיצוב הגינה.
31-08-2011
דירות קטנות שלא עברו שיפוץ, דירות שדורשות תיקונים רבים, או דירות קטנות שנראות לעיתים כמו חלקים ממשהו שהיה פעם דירת שלושה חדרים. כשאתה שוכר דירה, אתה תמיד מתלבט אם וכמה להשקיע בה, כי הדירה לא שלך וגם לא תהיה לעולם.
31-08-2011
אז הילד חזר אחרי מספר חודשים מהמזרח או מדרום אמריקה והוא נמצא בשלב שבין עזיבת הבית לדירה משלו לבין האופוריה בה הוא נמצא מהטיול הקסום. אתם כהורים, מעוניינים לתת לו הרגשה שהוא חזר לבית בו קיים חדר משלו, עם פרטיות וחמימות, שמיועדת להנעים את זמנו עד שישכור דירה משלו ויתחבר שוב אל ארצנו הקטנטונת.
21-07-2011
מהו בעצם הפנג שוואי, מה משמעות כל צבע ? ואיך נשתמש בתורה זאת על מנת להפוך את חיינו לנוחים ונעימים יותר?
21-07-2011
איך משפצים ביעילות וללא הוצאות גדולות? איזה שינויים בחלל החדרים ישבו את ליבם של הקונים או השוכרים? כמה עצות שיעזרו לכם לא להדיר את שנתו של הדייר...
29-05-2011
ככל שהדבר נוגע לעיצוב מסעדות, ניתן למצוא מספר גישות מרכזיות. משותפת לכולן ההבנה כי האוכל שמוגש לאורחים מהווה אלמנט מרכזי בהרגשה הכללית, אבל הוא בהחלט לא היחידי. בכל הקשור לחוויית האירוח, תופס עיצוב המסעדה מקום חיוני. כיום, בעלי המסעדות משקיעים מאמצים רבים כדי שמראה המסעדה יהיה אסתטי ועדכני מחד, אך פונקציונאלי לא פחות מאידך.
29-05-2011
מלאכת עיצוב חדרי תינוקות היא אחת המשימות המאתגרות והמהנות שיש להורים הטריים להתכונן אליהם בבואם להכין את הקרקע לצאצא החדש. מגמות העיצוב והטרנדים לא פוסחות גם על חדרי התינוקות ובכל שנה חברות העיצוב משנות את דגמי הריהוט והאביזרים בהתאם לז'אנרים ולחידושים הבינלאומיים. לכל אלו משותף דגש על סביבה חמה ועוטפת בצבעים רכים, אשר השתרשו עמוק בתוך התפיסה הקלאסית בעיצוב חדרי תינוקות.
29-05-2011
חדר שינה, שעיצובו מתאים הן להורים והן לילדים, יביא להפחתה משמעותית בכמות המריבות הקשורה בארגון החדר, בצבע הקירות ואף ישפר את הרגלי הלמידה של המתבגרים
29-05-2011
מדריך לצביעה יעילה של הבית, מבלי ללכלך את הרצפות, להכתים את הספות ולהרוס את המברשות
18-05-2011
המושג פופ ארט הוא מונח כולל אשר במקור התייחס לזרם באמנות הבריטית והאמריקאית שהחל בשנות החמישים.
כל הזכויות שמורות | A|N|D © 2010

Powered & Designed by comrax